Hakkımızda

Nabla Studio: Yaşamın Her Anında

“Yaşamın her anında!” mottosuyla yola çıkan, eşsiz tasarımlarıyla ve mimari çözümleriyle beğeniler kazanan Nabla Tasarım; yenilikçi ve özgün çalışmalarıyla mimari tasarımlardan kurumsal kimlik yaratmaya kadar çok geniş bir alanda efektif hizmetler sunuyor. Mekanlara özgün tasarımlar hazırlayıp, son derece kullanışlı uygulamalar gerçekleştiriyor.

Küçük bir atölyede başlayan sonrasında sektördeki başarıları ve yoğun iş akışı nedeniyle daha büyük bir alanda faaliyet göstermeye başlayan Nabla Tasarım, bugün geniş bir alanda hizmet vermesinin nedenini başarılarına borçludur. Yaşam tarzları gün geçtikçe değişiyor, teknoloji ilerledikçe yaşam koşulları da paralel olarak gelişiyor. Nabla Tasarım, tüm bu gelişmeleri tasarımın içinden gelen bir şirket olarak yakından takip ediyor, müşterilerinin beğenilerine, yaşam tarzlarına ve en önemlisi ihtiyaçlarına göre mimari projeler hazırlıyor. Mevcut bir mekanı sil baştan yeniden mimari anlamda kurgulamak, bir mekanın iç tasarımını yenilemek, yeni bir mekan inşa etmek Nabla Tasarım için teknik donanım ve uzman ekip ile vaat edilen tarihler süresince zamanında yapılan işleri temsil eder.

Hayatı kolaylaştıracak tasarımlar, sektörel büyüme sağlayacak kurumsal imaj ve ihtiyaç duyulan mimari çözümler için Nabla Tasarım daima uzmanlarıyla birlikte hazır bekliyor; daima daha iyisi prensibiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Şirketler için Kurumsal Kimlik

Ticaretin, sanayinin geliştiği günden bu yana sektörel büyümeler gerçekleşti ve ticaret global bir ağ üzerinden dönmeye başladı. Ülke içinde ve küresel çapta bir marka yaratmak, kurumsal kimlik oluşturmak için en küçük detaylar dahi önemli hale gelir, bütünü oluşturur. Kurumsal kimlik denince akla gelen ilk ana detaylar; logo tasarımı, şirket sloganı, tanıtım çalışmaları, broşürler, antetli kağıtlar, kurumsal video, personel kıyafetleri, tabela tasarımları, web sitesi dizaynı, araç giydirme çalışmaları ve ofis içi mimari tasarıma kadar her detay kurumsal kimliğe hizmet eder.

Kurumsal kimlik tüm sınırları çizildikten sonra kurumla birlikte komplike bir imajı temsil ettiği için değiştirilmesi zor ve zahmetlidir. Bir nevi kurum için imza haline gelen kimlik çalışması, sıklıkla değiştirilmemeli, kalıcı bir çalışma olmalıdır. Hedef kitle üzerinde firma adı veya marka söylendiğinde zihinde oluşan algıyı oluşturmak uzun bir imaj çalışmasından sonra ortaya çıktığından bu algıyı yıkmak kurumlara zarar verir.

Geniş çaplı düşünüldüğü zaman kurumsal kimlik çalışmalarının büyük bir bölümünü firma amblemine indirgemek mümkündür. Amblem, kurumlar için marka haline dönüşen, görsel anlamda insanların zihnine yerleşen, tanıdık duygusunu yaşatan en basit detaydır. Akılda kalıcı, kurumu yansıtan, karmaşadan uzak, sade renklerden oluşan basit bir logo çoğu zaman tüm kimlik çalışmalarına bedeldir.

Tüketiciler, bildikleri, tanıdıkları kurumlardan ürün ve hizmet almayı severler. Özellikle küresel sistemde yer edinmiş bir marka haline gelmişse firma, dünyanın neresinde olursa olsun müşteri daima bildiği markaya yönelir. Bu, müşterilerde yaratılan güvenin yansımasıdır aynı zamanda. Kurumsal kimlik satışlara doğrudan hizmet edip, kar marjını yükselttiğinden bu uğurda hiçbir masraftan kaçınılmadan gerekli tüm hazırlıklar özenle gerçekleştirilmelidir. Nabla Tasarım; sektörün içinden bir firma olarak kimlik çalışmalarının, görsel imaj yaratmanın gücünü biliyor, bu doğrultuda profesyonel hizmetler sağlayarak küçük – orta – büyük tüm şirketlere çözüm odaklı sonuçlar sunuyor.